Bachruch ezüst tányér

10

Bachruch ezüst tányér

800-as finomságú ezüst, 178 g, 18 cm, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst