Bachruch ezüst fedeles díszkiöntő

85

800-as finomságú ezüst, 927 g, 35 x 16 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, A. Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%