Bachruch ezüst szószos tál kínáló

84

800-as finomságú ezüst, 842 g, 15 x 26 x 27 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, A. Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%