Bachruch ezüst tál párban
Bachruch ezüst tál párban
Bachruch ezüst tál párban

47

Bachruch ezüst tál párban

800-as finomságú ezüst, 585 g, 20,5 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, Bachruch A. Succ. Mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%