44

Halvax Gyula (1906-1984)

Badacsony

olaj, vászon,
82 x 71 cm,
j.j.l.: Halvax Gyula
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%