295

Szurcsik József (1959)

Bajnokok

akril, olaj, vászon, 50 x 60 cm, j.b.l.: szignó 2010

K: Rétközi Múzeum, Kisvárda (2010), Bulcsu Művelődési Ház, Balatongyörök (2010), Kogart-Ház, Budapest (2010), Virág Judit Galéria, Budapest (2010), Apáczai Csere János Műv. Ház, Solymár (2012), Arany János Közösségi Ház, Gyál (2012)
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
PSG tétel