155

Basilides Barna (1903-1967)

Balatoni strand

Technika: olaj, vászon
Méret: 59 x 75 cm
j.j.l.: Basilides Barna 1950
HUF 1 300 000 — 1 700 000
EUR 4 177 — 5 463
USD 4 521 — 5 912

Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%