314

Dobroszláv József (1932)

Balatonakarattyai löszfal

akvarell, papír; 35x49cm
j.b.l.: Dobroszláv József
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%