48

Csók István (1865-1961)

Balatonfüred

olaj, vászon, 79 x 84 cm, j.b.l.: Csók I., B. fürdő 13
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft (8 355 EUR*, 9 042 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény