38

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balatonfüred

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 115 cm
j.b.l.: Bernáth Aurél 1914, j.k.l.: Balatonfüred, életmű katalógus szám: 1914/16
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft (8 355 EUR*, 9 042 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%