50

Dobroszláv Lajos (1902-1986)

Balatonfűzfő

akvarell, papír
25 x 47 cm
j.j.l.: Dobroszláv L.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%