158

Komáromi Katz Endre (1880-1969)

Balatoni halászok

olaj, vászon
57 x 78 cm
j.b.l.: Komáromi Kacz E
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%