19

Bognár Kálmán

Balatoni halászok bödönhajóval

olaj, vászon
79 x 45,5 cm
j.j.l.: Bognár Kálmán Veszprém

Kiállíva: „Magyar táj magyar ecsettel”
Tihanyi Bencés Apátság Galériája - 2000. ápr - júl

KATALÓGUS:
„Magyar táj magyar ecsettel”
Szerző: Somogyi György
Fk: Korzenszky Richárd
2000.

Reprodukálva (és kiállítva) „Szépkilátó” és „Halászok” címmel
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%