67

Emőd Aurél (1897-1958)

Balatoni kilátás

akvarell, karton
36 x 48,5 cm
j.b.l.: Emőd
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%