469

Schéner Mihály (1923-2009)

Balatoni vitorlások

olaj, farost
60 x 80 cm
j.b.l.: Schéner
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%