21

Báró Eötvös József Összes regényei

Révai kiadás I kötetben,aranyozott vászonkötésben,1725 l, 1.A karthauszi I-II.,2.A falu jegyzője I-II.,3.Magyarország 1514-ben,4.Nővérek I-II.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%