RUBELLI VON STURMFEST, Ludwig: Baross hajó Fürednél

139

Rubelli von Sturmfest, Ludwig (1841-1905)

Baross hajó Fürednél

Technika: olaj, falemez
Méret: 17 x 28 cm
j.j.l.: S. de Rubelli Füret 1890
HUF 2 600 000 — 3 300 000
EUR 8 355 — 10 604
USD 9 042 — 11 476

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%