Bécsi antik ezüst asztali kínáló

76

VILLÁMÁRON ELKELT (Bécsi antik ezüst asztali kínáló)

Technika: 13 latos antik ezüst, üveg
Méret: 11 x 12 cm
70 g, jelzett: Bécs, 1853-as fémjel, feloldatlan fémjel
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%