41

Bécsi antik ezüst cukordoboz

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 484 g, 15 x 10 x 8 cm
jelzett: Bécs, 1840-es fémjel, MW mesterjegy
HUF 200 000 — 250 000
EUR 643 — 803
USD 696 — 869

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%