15

Bécsi antik ezüst fűszertartó

13 latos antik ezüst, 99 g, 6 x 10 x 8 cm, jelzett: Bécs, 1840-es fémjel, M? mesterjegy
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%