12

Bécsi antik ezüst gyertatartó

Technika: 13 latos antik ezüst, 250 g
Méret: 25 x 13 cm
jelzett: Bécs, 1834-es fémjel, CJ mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%