Bécsi antik ezüst gyertyatartó

39

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 145 g, 11 x 12 cm
jelzett: Bécs, 1860-as fémjel, ZS mesterjegy
javított
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%