39

Bécsi antik ezüst gyertyatartó pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 273 g + 271 g, 27 cm
jelzett: Bécs 1839-es fémjel, AW mesterjegy ( 18 )
Kikiáltási ár: 330 000 Ft (1 060 EUR*, 1 148 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%