Bécsi antik ezüst gyertytartó

58

Bécsi antik ezüst gyertytartó

13 latos antik ezüst, 273+280 g, 26 cm, jelzett: Bécs 1840-es fémjel, AW mesterjegy
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%