Bécsi antik ezüst késbak 2 db
Bécsi antik ezüst késbak 2 db

85

Bécsi antik ezüst késbak 2 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 56 g
jelzett: Bécs 1853 fémjel, EK mesterjegy
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%