32

Bécsi antik ezüst kiöntő

13 latos antik ezüst, 176 g, 13 x 14 cm, jelzett: Bécs, 1840-es fémjel, CJ mesterjegy
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%