Bécsi antik ezüst kiöntő

78

Bécsi antik ezüst kiöntő

Technika: 13 latos antik ezüst, csont nyél
Méret: 15 x 17 cm
277 g, jelzett: Bécs, 1844-es fémjel FK mesterjegy

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%