Bécsi antik ezüst reggeliző készlet 6 személyes

49

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 332+315 g
jelzett: Bécs, 1859 fémjel, M&K (Klinkosch and Mayerhofer) mesterjegy, Bachruch pótlásokkal
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%