Bécsi antik ezüst teáskanál 10 db

52

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 404 g
jelzett: Bécs, 18?9 fémjel, S (kétfejű sasban) mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%