24

Bécsi antik ezüst tükör

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: nettó: 76 g, 23 x 5,5 cm
jelzett: Bécs 1860-as fémjel, EJ mesterjegy ( 16 )
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%