Bécsi antik ezüst villa 12 db
Bécsi antik ezüst villa 12 db

54

Bécsi antik ezüst villa 12 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 435 g
jelzett: Bécs 1839-1840 fémjel, A.ST mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%