99

Bécsi ezüst asztali csengő

Méret: 10,5 cm
108 g, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, JCK mesterjegy,
Kikiáltási ár: 16 000 Ft (51 EUR*, 56 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 16 000 Ft