Bécsi ezüst cukorcsipesz

44

Bécsi ezüst cukorcsipesz

Méret: 43 cm, 16 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, SO mesterjegy
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%