Bécsi ezüst cukordoboz

70

Bécsi ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 201 g, 12 x 10 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%