Bécsi ezüst cukordoboz kulccsal

82

Méret: 14 x 13 x 9 cm
434 g, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, ES mesterjegy
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%