Bécsi ezüst cukortartó
Bécsi ezüst cukortartó
Bécsi ezüst cukortartó

12

Bécsi ezüst cukortartó

800-as finomságú ezüst, 380 g, 13 x 14 x 10 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, EG mesterjegy
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 95 000 Ft