Bécsi ezüst fagylaltoskanál 6 db

95

Méret: 81 g
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, PA mesterjegy
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%