31

Bécsi ezüst kandeláberpár

Méret: 1108g + 1092g =2200g, 44 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, szimbólum mesterjegy
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%