Bécsi ezüst kínáló kosárka üveg betéttel

15

800-as finomságú ezüst, nettó: 160g, 17 x 15 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, szimbólum mesterjegy
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%