Bécsi ezüst kínálótál
Bécsi ezüst kínálótál

57

Bécsi ezüst kínálótál

Technika: 800-as finomságú ezüst, 385 g
Méret: 10 x 16 x 16 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%