103

Bécsi ezüst pipere doboz

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 6,5 8,5 cm,
csiszolt üveggel, jelzett: Bécs 1852-es fémjel, feloldatlan mesterjegy,
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%