42

Bécsi ezüst szivardoboz

Méret: bruttó 1184 g, 21,5 x 14 x 6,5 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, HD mesterjegy
HUF 250 000 — 300 000
EUR 803 — 964
USD 869 — 1 043

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%