95

Bécsi ezüst tál párban

Méret: 34 cm
1085 g + 1064 g, Bécs 1872-1922 között használt fémjel, RS mesterjegy, Schwartz & Silber gyártójel
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 180 000 Ft