Bécsi ezüst kínáló talp

49

Bécsi ezüst kínáló talp

800-as finomságú ezüst, 244 g, 19 x 13 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, TP mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%