Bécsi szivardoboz
Bécsi szivardoboz

42

Bécsi szivardoboz

fa doboz, ezüst fedéllel, Bécs színezett rézkarcával, 5 x 24 x 29 cm, jelzett: Bécs 1922-től használt fémjel
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%