49

Zombory Lajos (1867-1933)

Bika

Technika: olaj, fa
Méret: 26 x 43 cm
j.b.l.: Zombory L
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%