71

Harmann Béla (?-?)

Birkák

olaj, vászon, 60 x 80 cm, jj.l.: Harmann B.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%