Levi jelzéssel: Viva Velazquez

17

Levi jelzéssel

Viva Velazquez

Technika: olaj, vászon
Méret: 68,5 x 96,5 cm
j.b.f.: Levi
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%