127

Molnár C. Pál (1894-1981)

Borongós táj

Technika: olaj, farost
Méret: 27 x 51 cm
j.j.l.: MCP
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%