29

Orr Máté (1985)

Boros csendélet (2014)

Technika: olaj, akril, vászon
Méret: 60 x 70 cm
j.a. a peremén: Orr Máté 2014
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 285 — 1 607
USD 1 391 — 1 739

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%